Dzieci z ZSS w Kowanówku z wizytą u Jurka Owsiaka

Niesamowite wrażenia i emocje pozostaną na zawsze w sercach uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku po wizycie w WOŚP. Wraz ze swoimi nauczycielkami odwiedzili podczas dwudniowej wycieczki w Warszawie Jurka Owsiaka. Wydarzenie to było efektem współpracy, która jest następstwem nagranych przez Jurka świątecznych życzeń dla uczniów, którzy wystawili na deskach OOK wspaniały, świąteczny spektakl "Dziewczynka z zapałkami". Była to niespodzianka, która zaplanowała pani Zyta Czechowska.

Podczas wizyty w WOŚP młodzież zwiedziła fundację, za zgodą Jurka Owsiaka mogli wejść do jego biura i innych ważnych miejsc w centrum dowodzenia. Uczestnicy mieli także okazję porozmawiać z Jurkiem, który bardzo serdecznie przyjął wycieczkę i obdarował prezentami. Poznaliśmy też wspaniałą żonę Jurka, czyli Panią Lidię Niedźwiedzką-Owsiak- Dzidzię:))

Oprócz wizyty w WOŚP, uczniowie zwiedzili najważniejsze zabytki i miejsca o znaczeniu historycznym w Warszawie. Ponadto mieli okazję uczestniczyć w warsztatach w Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” i zachwycać się wystawą stałą w tym nowoczesnym miejscu. Dużo radości sprawiły uczniom warsztaty w FabLabie prowadzonym przez Fundację Orange, podczas których poznali zasady druku 3D, stworzyli własne karmniki i etui do telefonów.

Zyta Czechowska

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież