Egzaminy 8-klasistów. Na początek język polski

Bez zakłóceń mają odbyć się egzaminy 8-klasistów w Szkole Podstawowej w Parkowie.

Trwa kolejny dzień strajku nauczycieli. Po egzaminach gimnazjalistów przyszedł czas na sprawdzian wiedzy 8-klasistów. W Szkole Podstawowej w Parkowie uczniowie nie muszą się martwić. Egzamin na pewno się odbędzie.

Na pewno nie było łatwo nikomu z dyrektorów stworzyć komisje - mówi dyrektor Małgorzata Cyranek. Na szczęście nasi wychowankowie nie muszą się martwić. O 09:00 rozpoczną pisać egzamin z języka polskiego.

Przypominamy, że dziś uczniowie sprawdzą swoją wiedzę z języka polskiego. We wtorek przyjdzie czas na egzamin z matematyki, a środa będzie dniem języków obcych.

Egzmainy 8-klasistów odbyć się mają we wszystkich szkołach naszego regionu. Czas trwania egzaminu z języka polskiego wynosi 120 minut.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież