Dyrektor R. Węgrzak: Nasze dzieci kochają języki

W Zespole Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Rogoźnie gimnazjaliści przystępują do egzaminu językowego.

Po środowej części humanistycznej i czwartkowym dniu poświęconym na egzaminy matematyczno-przyrodnicze przyszedł czas na języki obce. W Zespole Szkół im. H. Cegielskiego uczniowie także przystępują do sprawdzeniawiedzy ze znajomości języka obcego. Pani Dyrektor liczy na kolejny dzień zadowolenie i uśmiechów u swoich wychowanków.

Uczniowie u nas kochają język angielski - mówi dyrektor Romana Węgrzak. Po dwóch pierwszych dniach egzaminów dzieci są zadowolone. Dziś na pewno będzie tak samo. Tradycyjnie czekają na nie drożdżówki.

Wszystkim uczniom życzymy połamanie języka.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież