Piąty dzień protestu w oświacie.

Piątek to kolejny dzień strajków w szkołach. Cały czas nie widać przełomu, bo nie ma rozmów a jedynie coraz mocniejsza medialna nagonka na strajkujących nauczycieli i pracowników oświaty.

W czwartek wieczorem na Placu Wolności w Poznaniu odbyła się demonstracja wsparcia dla strajkujących nauczycieli i pracowników oświaty. Protest nie gaśnie mimo medialnej nagonki na nauczycieli. Z uzyskiwanych informacji wiemy, że determinacja strajkujących nie maleje mimo świadomości, że za dni strajku mogą nie uzyskać wynagrodzenia. Sytuacja jest trudna dla strajkujących, dlatego w czasie poznańskiej demonstracji nauczyciele prosili o wsparcie.

Tymczasem jak się dowiadujemy zamiast szukać porozumienia z protestującymi mobilizuje się, do prac w komisjach egzaminacyjnych służby mundurowe. Już nie tylko chodzi o komisje egzaminacyjne na egzaminy gimnazjalne ale i o matury, które mają się odbyć na początku maja!

Realizuje się najczarniejszy z możliwych scenariuszy dla polskiej oświaty.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież