Szkoły powiatowe także strajkują

Nauczyciele ze szkół powiatowych także podjęli strajk.

Poniedziałk 8 kwietnia był pierwszym dniem strajku nauczycieli. Objął on także placówki oświatowe podlegające pod Powiat Obornicki.

Uczniowie mieli i będą mieć zapewnioną opiekę - mówił nam dziś z rana wicestarosta Waldemar Cyranek. Sytuacja jest dynamiczna, ale jesteśmy przygotowani na każde rozwiązanie.

Dyrektor rogozińskiego ogólniaka tak ocenia sytuację: Nie jest łatwo. Tak naprawdę nie wiem, jak długo potrwa ten pat. Czekamy na sygnały od rządu i od związków. Dyrektor Robert Kornobis uspakaja jednak rodziców: W naszej szkole wszyscy uczniowie mają zapewnioną opiekę i taką zawsze też otrzymają.

Wczoraj w LO im. Przemysła ll było 20 wychowanków. Większa frekwencja była w Zespole Szkół im. T. Kutrzeby. Tutaj pojawiło się 50 uczniów. W Agrobiznesie za to była tylko jedna osoba. Do obornickiego Staszka poszło 4 uczniów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież