Strajk rogozińskich nauczycieli (film)

W gminie Rogoźno także rozpoczął się strajk nauczycieli.

8 kwietnia to dzień rozpoczęcia strajku w oświacie. Zdecydowana większość nauczycieli opowiedziała się za protestem. Podobnie miało to też miejsce dziś w Rogoźnie. W tej gminie do szkół poszło w poniedziałek zaledwie 6 uczniów, w tym po 2 uczniów w Parkowie i Pruścach. Rodzice mają kontakt ze szkołą przez e-dziennik - mówiła nam dziś popołudniem jeszcze Renata Tomaszewska z Urzędu Miejskiego w Rogoźnie. Wgodzinach rannych zdała nam pierwszy raport z sytuacji w placówkach oświatowych. Szczegóły w poniższym materiale filmowym. youtube.com/eoborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież