Konie Mechaniczne przyjeżdżają do Obornik

Zespół Koni Mechanicznych ze Zgierza będzie rywalem KS Futsal Oborniki.

KS Futsal Oborniki wygrał w drugiej rundzie tylko jedno spotkanie. Miało to miejsce w pierwszej kolejce w meczu w Gnieżnie. Potem zanotował 2 przegrane. W międzyczasie przegrał też mecz pucharowy.

Sobotnie popołudnie będzie testem dla oborniczan. Rywal zagrożono jest spadkiem do II ligi, ale ostatnio zmienił trenera. Gospodarze muszą w końcu zagrać od pierwszego gwizdka, a nie od momentu, gdy stracone mają kilka bramek. Jak będzie wyglądało dzisiejsze spotkanie przekonamy się o godz. 16:00.

Zapraszamy do hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież