Spotkanie w sprawie dofinansowań infrastruktury sportowej i nie tylko

Poseł Jakub Rutnicki będzie gospodarzem spotkania poświęconego dofinansowań do sportu.

Sport i rekreacja stały się już praktycznie naszą codziennością. Spacery, biegi, czy jazda rowerem są czynnościami powszechnymi. Samorządy chętnie sięgają po środki zewnętrzne na infrastrukturę sportową, ale czynią to też kluby i stowarzyszenia sportowe. To też jest powodem spotkań organizowanych przez posła Jakuba Rutnickiego. Podczas nich można uzyskać potrzebną wiedzę gdzie i jak szukać takich środków. Dodatkowo można liczyć zawsze na pomoc przy składaniu wniosków. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 8 lutego w Rogozińskim Centrum Kultury o  godz. 09:30.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież