Futsaliści zagrają na Pomorzu (film)

KS Futsal Oborniki zagra w niedzielne popołudnie z Dragonem Bojano.

Po wielkich emocjach w Halowym Pucharze Polski w meczu z FC Toruń oborniccy futsaliści wracają na ligowe parkiety. Przed 2 tygodniami przegrali w fatalnym stylu z FC Kartuzy. Zrehabilitowali się w oczach kibiców w meczu pucharowym pokazując wielką ambicję i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej sekundy. Dziś w Bojanie nie będą mieli łatwego zadania. To kolejny rywal ze środka tabeli, który potrafi być niezwykle groźny na własnym parkiecie. Na Pomorze zespół Oktawiana Soleckiego pojechał bez Mikołaja Orczykowskiego. Ten bowiem uczestniczył w turnieju Sparta Futsal Cup.

Początek meczu w Bojanie już o 17:00.

Przypominamy cały mecz pucharowy KS Futsal Oborniki - FC Toruń.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież