Sparta CUP już 3 lutego

MKS Sparta Oborniki organizuje 3 lutego turniej piłki nożnej Sparta CUP.

MKS Sparta Oborniki zaprasza na turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w 2009 i 2010 roku. Sportowe zmagania odbędą się na hali Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Obrzyckiej 88. Mecze rozgrywane będą od godz. 09:00. W turnieju ma wystąpić 8 zespołów. Organizatorzy zapewnią puchary, medale i ciepły posiłek. 

Udział w turnieju, oprócz gospodarzy, potwierdziły m.in. zespoły Nielby Wągrowiec, Juranda Koziegłowy, czy FC Toruń.

sparta cup

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież