Wicelider Futsal Ekstraklasy w czwartek w Obornikach (film)

Football Club Toruń będzie czwartkowym rywalem KS Futsal Oborniki w Halowym Pucharze Polski.

Po niedzielnej przegranej z FC Kartuzy w zespole obornickim panuje pełna mobilizacja. W czwartek 24 stycznia w hali OCS zobaczymy bowiem FC Toruń. Drużyna ta jest obecnym wiceliderem Futsal Ekstraklasy. W poprzednich sezonach dwukrotnie wywalczyła brązowe medale. Stawką pojedynku obu zespołów będzie awans do 1/8 finału HPP.

Serdecznie zapraszamy na halę, aby wspomóc dopingiem obornickich futsalistów. Początek spotkania o godz. 20:00.

Poniżej prezentujemy fragmenty spotkania z FC Kartuzy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież