Futsaliści grają o umocnienie się w czołówce (film)

KS Futsal Oborniki zagra w niedzielne popołudnie z FC Kartuzy.

Po wspaniałej wygranej przed tygodniem w Gnieźnie oborniczanie zagrają przed własną publicznością. Rywalem 20 stycznia będzie drużyna z Kartuz. Z tym zespołem KS Futsal zagrał już w tym roku mecz. 6 stycznia odniósł zwycięstwo na parkiecie rywala w Halowym Pucharze Polski. Zespół z Kaszub będzie szukał dziś okazji do rewanżu. Wicherki w tym sezonie dwukrotnie pokonały rywali, albowiem również jesienią okazały się lepsze.

Oborniczanie wydają się być faworytem. Jeśli będą potrafili zapomnieć o czekających ich w czwartek meczu pucharowym to o wynik kibice nie powinni się martwić.

KS Futsal Oborniki - FC Kartuzy godz. 16:00 (Hala OCS, ul. Obrzycka 88) Relacja na żywo prowadozna będzie przez KP Sport.

W poprzednim sezonie skuteczniejsza na obornickiej hali była drużyna gości. Skróty ze spotkań oraz wywiady pomeczowe dostępne są na naszym kanale youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież