Wicelider Ekstraklasy zagra w Obornikach!

FC Toruń będzie kolejnym rywalem KS Futsal Oborniki w kolejnej rundzie Halowego Pucharu Polski.

6 stycznia obornicki zespół wygrał na wyjeździe z FC Kartuzy i awansował do 1/16 Halowego Pucharu Polski. Popularne Wicherki miały w pierwszej rudnzie trudnego rywala, ale tym razem trafili na drużynę ze ścisłej czołówki polskiego futsalu. FC Toruń to obecny wicelider Ekstraklasy Futsalu. Po 12 kolejkach ma 24 punkty i 2 porażki doznane na własnym parkiecie. W meczach wyjazdowych torunianie nie ponieśli w tym sezonie żadnej przegranej. W ubiegłym sezonie FC Toruń wywalczył najniższe miejsce na podium. Tak samo było w rogrywkach 2016/2017

FC Toruń zagra z KS Futsal Oborniki w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88. Termin meczu wyznaczono na 24 stycznia na godz. 20:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież