Czy Wicherkom uda się przełamać niemoc? (film)

KS Futsal Oborniki zagra w niedzielne popołudnie z Mieszkiem Gniezno.
Krótką przerwę mieli oborniccy futsaliści. Rundę jesienną zakończyli 9 grudnia meczem z Constractem Lubawa. 6 stycznia zagrali już w Halowym Pucharze Polski pokonując na wyjeździe FC Kartuzy. Dziś 13 stycznia wyjeżdzają do Gniezna. W meczu w Obornikach zanotowano remis 2:2. Mieszko notowane jest znacznie niżej w tabeli 1. Polskiej Ligi Futsalu. Pierwsze mecze rundy zawsze jednak są wielką niewiadomą.
W zespole z Gniezna występowali w przeszłości Bartek Banasik, Jacek Sander i Oktawian Solecki. W historii spotkań z Mieszkiem oborniczanie nie wygrali ani razu z Mieszkiem.Początek spotkania w hali przy ul. Paczkowskiego 4 zaplanowano na godz. 18:00.

Poniżej skrót spotkania w pierwszej rundzie pomiędzy Futsalem i Mieszkiem. Więcej relacji filmowych z meczy oborniczan znaleźć można na kanale youtube.com/eoborniki.


Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież