W ferie zimowe zagraj w turnieju piłki nożnej

Rozpoczęły się zapisy do halowego turnieju piłki nożnej "Wakacje Zimowe z Piłką", który zostanie rozegrany w pierwszym tygodniu ferii zimowych (14-18 stycznia).

Do turnieju zgłaszać się mogą 10 osobowe drużyny w trzech kategoriach wiekowych. Tegoroczne ferie zimowe w województwie Wielkopolskim rozpoczynają się wyjątkowo szybko, dlatego już teraz ruszają zapisy do halowego turnieju piłki nożnej "Wakacje Zimowe z piłką". Zgłoszenia do turnieju należy dokonać telefonicznie pod nr tel. 697 907 101 (w przypadku nie odebranego połączenia, można również wysłać sms-a). Po dokonaniu telefonicznego zgłoszenia drużyny należy złożyć formularz zgłoszeniowy w biurze Obornickiego Centrum Sportu maksymalnie do 11 stycznia (godz.12.00). 

 
W turnieju mogą wziąć udział uczniowie Szkół Podstawowych (Gimnazjów) oraz szkół średnich . Turniej podzielony zostanie na 3 kategorie wiekowe:
  • Rocznik 1999-2002
  • Rocznik 2003-2005
  • Rocznik 2006 i młodsi
Rozgrywki będą rozpoczynać się codziennie o godz.10.00.v Gospodarzem turnieju będzie hala przy ul. Obrzyckiej 88. 
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie OCS Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież