Wygraj bilety na kabaret Jurki!

3 podwójne zaproszenia czekają na zwycięzców konkursu organizowanego przez portal eoborniki.pl wspólnie z kabaretem Jurki.

Konkursowe pytanie podamy o 21:00 na naszym profilu społecznościowym facebook. Osoby, które najszybciej poprawnie wykonają zadanie otrzymają nagrody. Są nimi trzy podwójne zaproszenia na piątkowy występ kabaretu Jurki w Obornickim Ośrodku Kultury. Początek występu z nowym programem  pt. "Last minute" wyznaczono na godz. 19:00. Bilety można nabywać w OOK oraz na stronie biletynakabarety.pl

Zapraszamy na www.facebook.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież