KS Futsal zagra z Lęborkiem (film)

Oborniccy futsaliści zagrają z LSSS Lębork.

Przed tygodniem KS Futsal przegrał derbowe spotkanie z Futsalem Leszno. Gospodarze popełnili wiele błędów, ale mimo to przez wiele minut byli bliscy remisu. W drugiej części zabrakło szczęścia, ale przede wszystkim szerokiej kadry. Dziś 24 listopada oborniczanie ponownie będą musieli radzić sobie z osłabieniem, a rywal będzie wymagający.

O godz. 16:00 futsaliści zagrają z zespołem z Lęborka. Niestety gospodarze dodatkowo będą musieli radzić sobie bez Jacka Sandera. Ten musi pauzować jedno spotkanie po czerwonej kartce przed tygodniem.

Tak wyglądała rywalizacja obu zespołów w poprzednim sezonie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież