Wieczór emocji przy Obrzyckiej 88

Drużyny SKF KPR Sparta Oborniki zagrają w sobotni wieczór o kolejne punkty ligowe.

Nie widzę innej opcji. 3 punkty musza zostać w Obornikach! – z takim nastawieniem do meczu z zespołem z Lubicza podchodzi Joanna Gładecka. Przed tygodniem drużyna Michała Pietrzaka zagrała słabiej w drugiej części i punkty zostały w Płocku. Mecz z Drwęcą Novar Lubicz ma mieć inny finał. Czy tak będzie to przekonamy się o godz. 17:00.

O ważne punkty powalczy też zespół trenerów Marka Arciszewskiego i Tomasza Witaszaka. Żagiew Dzierżoniów to wymagający rywal.

Będziemy musieli zagrać bez Krzysztofa, który skręcił kostkę. Będzie jednak w kadrze Kacperrelacjonował nam sytuację w kadrze Szymon Ratajczak. Liczę jednak, że po walce wygramy to spotkanie. Lubimy grać z Dzierzoniowem.

Ten mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Na oba spotkania zapraszamy do Hali przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież