Orkan jedzie do Strykowa (film)

Orkan Objezierze zagra w Strykowie o umocnienie się w czołówce ligi okręgowej.

Ostatnia seria zwycięstwa Orkanu Objezierze wywindowała drużynę trenerów Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka na górę ligi okręgowej. W ostatnią sobotę października zespół ze Stadionu im. Ryszarda Ciszaka pokonał Tarnovię Tarnowo Podgórne 1:0. Jedyna bramka padła po strzale samobójczym. Po meczu rozmawialiśmy z Mateuszem Grządzielewskim, który ocenił postawę zespołu w ostatnim meczu. Odniósł się także do dzisiejszego meczu w Strykowie oraz ostatniego spotkania w rundzie jesiennej ze Spartą Szamotuły.

O tym jak będzie wyglądał czub tabeli ligi okręgowej na pewno wpłynie wynik spotkania w Strykowie ze Spójnią. Orkan powalczy tam o zwycięstwo. Początek meczu o godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież