Czas na 4. Półmaraton Rogoziński im. Przemysła ll

W sobotę 3 listopada odbędzie się już 4. Półmaraton Rogoziński im. Przemysła ll.

 

Piękna sceneria bukowego lasu przyciągnie w sobotnie przedpołudnie setki biegaczy. O godz. 12:00 na trasę o długości 21km i 97m wystartuje blisko 500 zawodników. Nawierzchnia jest w ok. 64% asfaltowa, 21,5% leśna, 14,5% leśna ubita. Start został umieszczony tardycyjnie przez Liceum Ogólnokształcącym, a meta na stadionie RKS Wełna Rogoźno.

Przed biegiem głównym odbędą się zawody towarzyszące. Dla dzieci i młodzieży przygotowano bowiem krótsze dystanse. Te odbywać się będą juz od godz. 09:00.

Biuro zawodów czynne będzie w sobotę od godz. 07:00 do 11:00. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież