Orkan zagra z liderem z Wróblewa (film)

Orkan Objezierze zagra w sobotnie popołudnie z Czarnymi Wróblewo.

Humory w Objezierzu dopisują. 3 ostatnie mecze zakończyły się wygranymi trenerów Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka. 13 października przyjeżdża do Objezierze lider z Wróblewa. Czarni zebrali w 8 meczach 19 punktów. Co ciekawe punkty dotychczas tracili na własnym boisku: remis z Orłem Słopanowo i przegrana przed tygodniem z Orkanem Konarzewo.

Ten ciekawie zapowiadający się mecz rozegrany zostanie na Stadionie im. Ryszarda Ciszaka o godz. 15:00. Zapraszamy do wspierania drużyny Orkanu Objezierze.

Tak wyglądąły ostatnie minuty spotkania Orkanu z NKS Niepruszewo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież