Bieg Niepodległości także dla dzieci i młodzieży

Zachęcamy dzieci i młodzież do zgłaszania się do IX Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada w Obornikach.

Startują zapisy na zawody dzieci i młodzieży, które odbędą się 11 listopada w ramach IX Biegu Niepodległości w Obornikach. Zawody towarzyszące dla młodych biegaczy od lat towarzyszą głównym zawodom dodając tym samym wiele pozytywnych emocji. W tym roku organizatorzy postanowili przygotować cztery kategorie wiekowe. Opłata wpisowa na biegi dla dzieci i młodzieży wynosi jedynie 10 zł. Wyjątkiem jest najmłodsza grupa biegaczy, którzy są zwolnieni z opłaty za udział w biegu. Zapisów można dokonywać do 31 października. Organizatorami zawodów towarzyszących jest Obornickie Centrum Sportu oraz SKS Oborniki. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do udziału w imprezie.

Zawody towarzyszące odbędą się tuż przed zawodami głównymi. Start pierwszej grupy zaplanowany został na godz. 9.30. Prosimy również aby każdy z uczestników wraz z rodzicami pojawili się o godz. 9.10 na odprawie dotyczącej biegu. Biuro zawodów będzie czynne przez dwa dni:
  • 10 listopada (sobota)  godz. 12.00-15.00
  • 11 listopada (niedziela) godz. 7.00-9.00
Należy pamiętać, że zapisów do biegu powinni dokonać rodzice, którzy będą musieli dokonać opłaty wpisowej za udział dziecka w zawodach, a tym samym wyrażają zgodę na udział nieletniego w zawodach. Ponadto rodzice zobowiązani są do stawiennictwa w biurze zawodów, gdzie dokonają pozostałych formalności w związku z udziałem ich dzieci w zawodach.
 
Organizatorzy przygotowali cztery kategorie wiekowe:
  • rocznik 2012-2014, dystans ok. 60m  (zwolnieni z opłaty startowej)
  • rocznik 2009-2011, dystans ok. 240m (trasa wokół płyty Rynku)
  • rocznik 2006-2008. dystans ok. 800m (2 pętle po 400m)
  • rocznik 2003-2005, dystans ok. 1200m (3 pętle po 400m)
Trasa dla roczników 2006-2008 oraz 2003-2005 zostanie wytyczona w okolicach rynku. 
 
Każdy z uczestników po zakończonym biegu otrzyma pamiątkowy medal oraz tradycyjnego rogala świętomarcińskiego. Start oraz meta zawodów znajdować się będzie na płycie Rynku.

Szczegółowe informację można znaleźć w załączonym regulaminie zawodów. Informacje dotyczące zawodów można uzyskać również w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906. 
 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież