Derby w Pucharze Polski: Orły Kruka zagrają ze Spartą Oborniki (film)

Orły Kruka zagrają w IV rundzie Okręgowego Pucharu Polski ze Spartą Oborniki.

Takiego meczu w Rogoźnie już dawno nie było. Orły Kruka zagrają 17 października z drużyną Sparty Oborniki. Derbowy pojedynek w Pucharze Polski zapewne ściągnie na stadion przy ul. Wielkiej Poznańskiej wielu sympatyków piłki nożnej. Rogoźnianie tęsknią za seniorską piłką i występ Orłów Kruka jest namiastką zaspakającą te marzenia. 

Mecz obu drużyn to nie tylko derby i powrót do wspomnień świetności klubu z Rogoźna. W zespole z Objezierskiej czołową rolę odgrywa Łukasz Zenger. Tym razem zagra przeciwko kolegom, z którymi grał w zespole Wełny. Szczególnie ciekawie zapowiada się spotkanie Zygi ze Sławomirem Urbanem.

Sama Sparta przed meczem cel stawia jasno: 

Nas interesuje gra z Lechem ll Poznań - mówił nam kilka dni temu Jan Wojciechowski. To będzie możliwe, jeśli pokonamy zespół z Rogoźna. Sympatie zostaną na pewno w szatni. Na boisku ich nie będzie - dodał na koniec bramkarz Sparty.

Mecz rozegrany zostanie 17 października o godz. 16:00. Poniżej przypominamy wypowiedzi Zbigniewa Chudzickiego i Sławomira Urbana po meczu z Bykami Obrowo.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież