Golnica Ryczywół gra z liderem, LKS jedzie do Rokietnicy (film)

Golnica ryczywół i LKS Lipa zagrają w niedzielne popołudnie kolejne spotkania ligowe.

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Ryczywole. Golnica, która jest wiceliderem, zagra o godz. 14:00 z Przemysławem Poznań. Będzie to spotkanie najlepszych drużyn w tej grupie poznańskiej  A-klasy. Gospodarze chcą zdobywać kolejne punkty i sprawiać radość swoim kibicom. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z prezesem Mariuszem Nowackim.

O tej samej godzinie w Rokietnicy wybiegnie na boisko drużyna LKS Lipa. Drużyna pod okiem Mariusza Drewicza radzi sobie coraz lepiej na boiskach B-klasy. Dziś rosnącą formę może potwierdzić w meczu z Rokitą.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież