Futsal Oborniki gra z Dragon Bojano(film)

Futsal Oborniki podejmuje w sobotnie popołudnie Dragon Bojano.

Oborniczanie rozpoczeli sezon przed 2 tygodniami. Wówczas to podziękowano za 4 lata współracy trenerowi Bartoszowi Łeszykowi. Zrobił to prezes Leszek Wicherek i burmistrz Tomasz Szrama. Przed rozpoczęciem samego spotkania z KS Gniezno uczczono minutą ciszy zmarłego Tadeusza Ratajczaka. Samo spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Jego fragmenty prezentujemy poniżej.

Przed tygodniem Futsal zagrał w Pelplinie z FC Kartuzy. Tam sprawił swoim kibicom miła niespodziankę pokonując rywali 4:3. Dziś czas na już trzecie ligowe spotkanie. Tym razem przeciwnikiem będzie nieobliczalny beniaminek spod Trójmiasta. Spotkanie z Dragon Bojano. 

Początek meczu w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 już o 16:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież