Gwiazdy telewizji dziś w Obornikach!

Gwiazdy TV i TVN dzis pojawią się w Obornikach w ramach akcji charytatywnej na rzecz Fundacji "Ja nie mogę czekać".

W sobotę, 29 września o godz. 15.00 rozegrany zostanie wyjątkowy mecz piłki nożnej. W turnieju wezmą udział gwiazdy TV i TVN, Dziewczęca Młodzieżowa Drużyna Lecha Poznań, Kibice Lecha Poznań oraz samorządowcy.

Przy okazji wspólnej zabawy odbędzie się zbiórka pieniędzy dla dzieci z zaburzeniami rozwoju z Fundacji „Ja nie mogę czekać”. Sportowa rywalizacja jest ważna, jednak przede wszystkim liczy się szczytny cel.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie pokaz taneczny Szkoły Ruchu i Tańca Kontrast.

Zapraszamy do hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach. Spotkajmy się w sobotnie popołudnie by wspólnie pomóc potrzebującym dzieciom.   

Wstęp wolny!

charytat turniek 2018 big

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież