Międzynarodowy mecz siatkówki w Ryczywole z udziałem Mistrza Niemiec

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Ryczywole w środowy wieczór odbędzie się międzynarodowy mecz siatkówki.

Siatkarki Enei PTPS Piła w pierwszym meczu kontrolnym zmierzą się z zespołem mistrza Niemiec, Schweriner S.C. Zawodniczki z Wielkopolski na początku września wznowiły treningi. Siatkarki Enei PTPS Piła zagrają w środę, 26 września pierwszy mecz sparingowy, a rywalkami będą siatkarki mistrza Niemiec, Schweriner S.C.

Mecz zostanie rozegrany na hali widowiskowo-sportowej w Ryczywole.

Enea PTPS Piła – Schweriner S.C.
26.09.2018r. godz. 18:00Hala widowisko-sportowa
Ul. Szkolna 1A
Ryczywół

WSTĘP WOLNY

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież