Orły Kruka grają dziś z Bykami Obrowo

Rogozińskie Orły Kruka zagrają we wtorkowe popołudnie z Bykami Obrowo.

W Okręgowym Pucharze Polski we wtorek i środe rozegrane zostaną kolejne spotkania. Dziś m.in. zobaczymy w akcji Orły Kruka. O 16:30 na Stadionie przy ul. Wielkiej Poznańskiej rogozińska drużyna zagra z Bykami Obrowo. W poprzednich 2 spotkaniach Orły poradziły sobie z Golnicą Ryczywół i Czarnymi Kaźmierz. Dziś rywalem będzie najwyżej sklasyfikowana z rywali - zespół Byków z Obrowa.

W miniony weekend Byki uległy Orkanowi 2:4. Mecz ten rozegrano w niedzielę, więc rywale mogą być zmęczeni. W kadrze Orłów może dziś zabraknąć nawet 4 zawodników. Maja na to wpływ kontuzje oraz choroby. Kapitan Sławek Urban wierzy jednak, że jego zespół będzie cieszył się dziś z awansu do kolejnej rundy PP.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież