Czas na derby! Golnica zagra z Rożnovią! (film)

W Ryczywole dojdzie do meczu derbowego Golnicy z Rożnovią Rożnowo.

Oba zespoły są beniaminkami na tym poziomie rozgrywek. Dotychczas lepiej radzi sobie zespół z Ryczywołu. W 5 spotkaniach Golnica zdobyła 13 punktów. Rożnovia rozegrała dotychczas 4 mecze i wywalczyła 6 punktów.

Spotkanie derbowe rozegrane zostanie o godz. 14:00 przy ul. Szkolnej w Ryczywole. Zapraszamy!

Poniżej prezentujemy fragmenty spotkania Golnicy z Zielonymi Gaj Mały.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież