LKS zagra w Gaju Wielkim, a Orkan w Obrowie

LKS Lipa i Orkan Objezierze zagrają w niedzielne południe spotkanie wyjadowe.

LKS po wysokiej wygranej z Arką jedzie na mecz do Gaju Wielkiego. Obie drużyny w chwili obecnej znajdują się w drugiej części tabeli. LKS czuje się podbudowany ostatnią wygraną i zapowiada walkę o kolejny komplet punktów. Mecz KS Gaj Wielki - LKS Lipa rozpocznie się o godz. 13:00.

Dwie godziny wcześniej na boisko wybiegną drużyny ligi okręgowej. W Obrowie Byki podejmować będą Orkan Objezierze. W poprzednich rozgrywkach zespoy te rywalizowały w niższej klasie. W rywalizacji A-klasowej lepsza oakzała się drużyna z Objezierza wygrywając oba spotkania.  Orkan zamierza przedłużyć tę serię o kolejny mecz.

Poniżej fragmenty spotkania z rundy wiosennej sezonu 2017/2018 Orkanu z Bykami.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież