Rozpędzona Sparta zagra z Leśnikiem

MKS Sparta Oborniki zagra dziś z Leśnikiem Margonin.

Po kilku spotkaniach wydaje się, że obornicki zespół złapał właściwy rytm. Ostatnie wygrane pozwoliły zbliżyć się do czołówki i w tej chwili Sparta traci do lidera tylko 3 punkty. Umocnieniu w czołówce mogą być pomocne dzisiejsze 3 punkty.

O godz. 16:00 spartanie podejmują przy Objezierskiej Leśnik Margonin. Faworytem są gospodarze, ale liga jest wyrównana i niespodzianki się zdarzają. Jeśli jednak Sparat zagra na swoim dobrym poziomie to rywale nie będa mieli większych szans. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież