Dziś mecz spartanek z SMS Płock

Obornickie szczypiornistki zagrają w czwartkowy wieczór z drużyną SMS ZPRP.

W weekend podopieczne Michała Pietrzaka wygrały z rezerwami SMS w Płocku 25:29. Szczypiornistki zaliczyły inaugurację sezonu 2018/2019 najlepiej jak mogły. Po tym zwycięstwie przyjdzie czas na spotkanie z pierwszym zespołem SMS.

Serdecznie zapraszamy dziś 20 września do Hali OCS na ten mecz. Spartanki liczą tradycyjnie na doping swojej publiczności. Nie zawiedźmy jej.

Początek spotkanie o godz. 19:00.

skf kpr sparta

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież