LKS z GKS Golęczewo, Golnica z Zielonymi

LKS Lipa i Golnica Ryczywół zagrają dziś o komplety punktów z GKS Golęczewo i Zielonymi Gaj Mały.

W niedzielne popołudnie zobaczymy 2 mecze. Tradycyjnie już, bo o 13:00 na boisku wybiegną w Lipie LKS i GKS Golęczewo. Goście zagrali na razie tylko jedno spotkanie i je przegrali. Zespół z Lipy najpierw zremisował 1:1 z Wartą Sieraków, a przed tygodniem przegrał z Gromem Binino 1:3. Dziś LKS ma zagrać w pełnym składzie i zdobyć pierwszy komplet punktów.

Golnica Ryczywół dotyczczas zdobyła 7 punktów i nie zaznała smaku porażki. Przed tygodniem w Tarnowie Podgórnym prowadziła 3:0, ale w drugiej części znacznie lepiej prezentowali się gospodarze i doprowadzili do wyrównania. O godz. 14:00 Golnica gra z Zielonymi Gaj Mały. Rywale mają na koncie jeden punkt i dziś będą zapewne chcieć ten dorobek poprawić.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież