Rożnovia gra z Czarnymi, Golnica w Tarnowie Podgórnym (film)

Rożnovia Rożnowo gra dziś z Czarnymi Kaźmierz, a Golnica wyjeżdża do Tarnowa Podgórnego.

Rożnovia ostani mecz przegrała 1:5 z Przemysławem w Poznaniu. Przy wyniku 1:2 zespół ze Szkolnej próbował doprowadzić do remisu. Kontry rywali okaząły się zabójcze.Teraz Rożnovia będzie szukała punktów w meczu z Czarnymi. Zespół ten ma na koncie 6 punktów. Liczy na podtrzymanie passy i kolejną zdobycz. Początek tego pojedynku o godz. 16:00 przy ul. Szkolnej w Rożnowie. 

Godzinę później mecz zagra Golnica. Zespół z Rożnowa w trzeciej kolejce będzie gościł w Tarnowie Podgórnym. Trzecia drużyna Tarnovii rozegra kolejne spotkanie na własnym boisku. Dotychczas raz wygrała i raz przegrała. O tym jak dziś się zaprezentuje z niepokonaną Golnicą dowiemy się o godz. 17:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież