Do Ryczywołu przyjedzie Warta Obrzycko. Czy ultrasi wspomogą drużynę? (film)

Warta Obrzycko będzie w niedzielę rywalem Golnicy Ryczywół. Zespół gospodarzy liczy na wsparcie kibiców.

Golnica na początek sezonu pokonała w Złotnikach Złotych. Zwycięstwo 4:2 dodało wiary zespołowi prowadzonemu przez Dawida Gruchota. Szanse na kolejne punkty ryczywolski zespół będzie miał w niedzielne popołudnie. Na ul. Szkolną przyjedzie Warta Obrzycko. Drużyna ta przegrała pierwsze spotkanie na własnym boisku z Kłosem Gałowo 0:1. Warta będzie chciała odrobić te punkty w Ryczywole. Zawodnicy Golnicy liczą, że będą mogli liczyć na doping swoich ultrasów. 

Początek spotkania wyznaczono 26 sierpnia na godz. 14:00. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania Golnicy z Tarzanami Wrzeszczyna. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież