Emilka potrzebuje jeszcze 65 tys. zł na operację (film)

Emilka Gniedzińska potrzebuje pilnie naszej pomocy. Ciągle brakuje ponad 60 tys.zł na trzecią operację!

4-letnia Emilka czeka na trzecią operację. Ma za sobą już 2, ale będzie potrzebowała ich jeszcze kilka. Celem akcji charytatywnych na rzecz dziewczynki jest zbiórka pieniędzy na walkę z zagrożeniem wystąpienia u niej najgroźniejszej odmiany raka skóry, jakim jest czerniak. W tym celu istniejące od urodzenia u niej znamię barwnikowe musi zostać zastąpione zdrową skórą. To możliwe jest w Stanach Zjednoczonych. Na dzień dzisiejszy potrzebne jest jeszcze 65 tys. zł, aby Emilka mogła 29 września przejść kolejną operację. Czasu jest już niewiele. Zachęcamy do włączenia się w akcję na rzecz Emilki. Już w niedzielę odbędzie się festyn na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Obornikach. 16 września czeka nas specjalna sztafeta na obiekcie Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej. Nie zabraknie tam m.in. drużyny naszego portalu.

Zachęcamy do udziału w organizowanych dla Emilki licytacjach - Siepomaga. Poniżej prezentujemy wywiad z najbliższą rodziną Emilki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież