Sparta zaczyna sezon 2018/2019. Na początek Iskra Szydłowo (film)

MKS Sparta Oborniki zagra w sobotę 11 sierpnia z Iskrą Szydłowo.

Okres wakacyjny się kończy, co zwiastuje powrót na boiska zespołów z najniższych lig piłkarskich. Już w sobotę 11 sierpnia na stadion przy ul. Objezierskiej 2 przyjedzie Iskra Szydłowo. To będzie pierwsze spotkanie Sparty w lidze makroregionalnej w sezonie 2018/2019. 

Kadra Sparty wygląda następująco: Jacek Wosicki, Jan Wojciechowski, Przemysław Wyrwa, Marcin Kaźmierczak, Tomasz Goch, Jakub Bukowski, Filip Trębacz, Wojciech Kołakowski, Damian Hnat, Eryk Lis, Łukasz Maciejewski, Bartosz Cyranek, Dominik Król, Dominik Kowalik, Dajan Nowak, Łukasz Zenger, Mikołaj Michałowski, Krzysztof Schoen, Patryk Kosmowski, Jakub Drozdowski. Trenerem zespołu jest Sławomir Dyzert

Spotkanie z Iskrą rozegrane zostanie o godz. 17:00. Kibiców na mecze spartan zaprasza w krótkiej rozmowie z naszym portalem Jan Wojciechowski.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież