Festyn sportowy dla Emilki

26 sierpnia odbędzie się charytatywny festyn dla Emilki Gniedzińskiej.

Emilka urodziła się ze znamieniem na plecach, jak i brzuchu. Może ono przerodzić się w raka skóry. Możliwość pomocy obecnie już 4-latki pojawiło się w Stanach Zjednoczonych. Za sobą ma już 2 operacje, ale potrzebna jest kolejna. Kosztować będzie ona ok. 120 tys. zł. Dlatego też 26 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się festyn charytatywny. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Zaplanowano bowiem m.in. turnieje piłi nożnej, koszykówki, czy siatkówki. Będzie można także wziąć udział w loterii fantowej czy licytacjach. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. 

Organizatorem festynu "Bawimy się dla Emilki" jest Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Red Box. Początek zaplanowano na godz. 09:00. 

Więcej informacji nt. Emilki można znaleźć na stronie fundacji: https://www.siepomaga.pl/znamie-emilki.

festyn dla Emilki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież