11 sierpnia Hertha Berlin zagra w Obornikach

Hertha Berlin 11 sierpnia zagra w Obornikach mecz towarzyski.

Przed tygodniem informowaliśmy o planach rozegrania przez Herthę Berlin meczu towarzyskiego w Obornikach. W osttanich dniach udało się dopiąć szczegóły. Tym sposobem 11 sierpnia niemiecka drużyna zagra w Obornikach. Rywalem berlińczyków będzie KS Futsal Oborniki. Spotkanie futsalowych zespołów rozegrane zostanie w hali przy ul. Obrzyckiej 88. Początek wyznacozno na godz. 14:00.

Serdecznie zapraszamy w imieniu KS Futsal Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież