Hertha Berlin może zagrać w Obornikach!

Hertha Berlin najprawdopodobniej zagra w Obornikach z jedną z drużyn z powiatu obornickiego.

Trwają cały czas wakacje letnie, ale to nie oznacza, że próżnują zespoły piłkarskie. Drużyny okres wakacyjny wykorzystują do przygotowania się do długiego sezonu. Tegoroczne wakacje mogą być wyjątkowe dla naszego regionu. Z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa w Obornikach zobaczymy Herthę Berlin. 

Na razie temat owiany jest sporą tajemnicą. szczegóły mają być znane w przyszłym tygodniu. 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież