Siatkarskie zmagania na Żwirkach od 11:00

W niedzielę 15 lipca w Obornikach odbędzie się turniej piłki siatkowej Rutnicki Cup.

Już w najbliższą niedzielę (15 lipca) na kąpielisku w Obornikach po raz drugi zostanie rozegrany turniej siatkówki plażowej Rutnicki Cup 2018. Turniej w Obornikach będzie jednym z pięciu turniejów eliminacyjnych, z którego trzy najlepsze zespoły dostaną się do wielkiego finału, który rozegrany zostanie 29 lipca w Zbąszyniu.

Do rozgrywek mogą się zgłaszać dwuosobowe zespoły, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu turniejów eliminacyjnych. Zapisy do obornickiego turnieju odbywać się będą w dniu zawodów w godzinach 10.30-10.55. Pierwszy mecz eliminacyjny rozpocznie się o godz. 11:00.

Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież