Ryczywolska noc na Orliku - dla Niepodległej (film)

W nocy z 14 na 15 lipca na ryczywolskim Orliku odbędzie się turniej piłkarski.

Ryczywolska noc na Orliku - dla Niepodległej- pod takim hasłem drużyny piłkarskie będą prowadziły zmagania w sobotę i niedzielę. Otwarcie turnieju wyznaczono na godz. 20:00. Ropocznie się on odśpiewaniem Hymnu oraz Roty. Potem do rywalizacji przystąpi 18 zespołów. Zakończenie nocnego turnieju zakończy sie ok. godz. 04:00.

A jak było przed rokiem?

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież