Rutnicki Cup już 15 lipca w Obornikach

Zapraszamy do udziału w XIII już edycji turnieju siatkarskiego Rutnicki CUP.

To już trzynasta edycja Rutnicki Cup, turnieju amatorskiego do którego może zgłosić się każdy. Jeden z turniejów eliminacyjnych zostanie rozegrany 15 lipca na kąpielisku w Obornikach. W zawodach biorą udział zespoły dwuosobowe, które mogą wystąpić tylko w jednej z pięciu eliminacji. Cztery pierwsze pary poszczególnych eliminacji zagrają w Wielkim Finale, który odbędzie się 29 lipca w Zbąszyniu i będzie rozgrywany systemem brazylijskim.

Zapisy na mecze eliminacyjne trwać będą od godz. 10:30 a już o godz. 11:00 rozpocznie się pierwszy mecz.

Turniej ma już 12-letnią tradycję i renomę. W tym czasie wzięło w nim udział prawie 4,5 tysiąca zawodników – nie tylko z Wielkopolski. Zawodnicy przyjeżdżają z najodleglejszych zakątków Polski m.in. z Dolnego Śląska, z Warszawy, ze Szczecina. Atmosfera, która towarzyszy turniejowi jest fantastyczna. Potwierdzają to sami siatkarze, którzy grają nie tylko dla nagród.

W tym roku odbędzie się 5 eliminacji – 14 lipca w Pile, 15 lipca w Obornikach, 21 lipca w Pniewach i 22 lipca w Chrzypsku Wielkim oraz 28 lipca w Sierakowie.

29 lipca na plaży w Zbąszyniu spotkają się najlepsi siatkarze plażowi z całej tegorocznej edycji Rutnicki Cup 2018.

Miejsca eliminacji oraz harmonogram:

14 lipca – ośrodek turystyczno – wypoczynkowy Piła - Płotki

15 lipca – teren kąpieliska miejskiego (Żwirki) w Obornikach

21 lipca – Łazienki Miejskie w Pniewach

22 lipca – teren nad jeziorem w Chrzypsku Wielkim

28 lipca – teren ośrodka sportu i rekreacji w Sierakowie

29 lipca – Wielki Finał w Zbąszyniu

rutnicki cup

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież