Mecz o uratowanie sezonu Rożnovii (film)

Roznovia Rożnowo zagra w niedzielne popołudnie w Kiszkowie z Wełnianką.

17 czerwca to dzień rozgrywania ostatniej kolejki w poznańskiej B-klasie. Rożnovia zagra w odległym Kiszkowie z Wełnianką. W końcówce sezonu rożnowianie potracili kilka punktów, które to mogą okazać się bardzo bolesne w ostatecznym rozrachunku. Walcząca od początku sezonu o awans do A-klasy Rożnovia musi dziś wygrać. Nawet jednak zdobycie 3 punktów może nie wystarczyć do oczekiwanego w tym sezonie sukcesu.

Początek spotkania o 14:00.

Przed tygodniem Rożnovia zremisowała z Pelikanem Żydowo 3:3 tracąc ważne punkty w ostatnich minutach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież