Orkan zagra z Tarnovią ll

Orkan Objezierze w sobotnie popołudnie podejmuje Tarnovię ll Tarnowo Podgórne.

Po ostatniej kolejce Orkan Objezierze jest już pewny awansuj. Przed drużyną trenerów Piotra Kucharskiego i Michała Stachowiaka ostatnie spotkanie przed własną publicznością. Rywalem będą rezerwy Tarnovii. Orkan już nic nie musi, ale zapewne będzie chciał się zapezentować z jak najlepszej strony. Jesienią po emocjonującym spotkaniu objezierzanie pokonali rywali 3:2 grając przez wiele minut w osłabieniu.

Zapraszam na Stadion im. Ryszarda Ciszaka w Objezierzu na godz. 16:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież