Czas na Formoza Challenge 2018!

Oborniki po raz kolejny będą areną zmagań sympatyków biegania z przeszkodami, czyli Formoza Challenge 2018!

 

W ten weekend cała Polska usłyszy o Obornikach. A wszystko za sprawą biegu z przeszkodami Formoza Challenge. Impreza nad którą patronat objęło Ministerstwo Obrony Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Wielkopolski, Niepodległa, ZHP, oraz Caritas Polska przyciągnie na tor motocrossowy ponad 1500 uczestników. „Nigdy nie zostawiamy swoich”. Chętni cywile i wojskowi mogą już w sobotę 9.06 pobiec w nocnym biegu FORMOZA NIGHT CHALLENGE na dystansie 4026, czyli równym numerowi porządkowemu J.W Formoza. 10 czerwca (niedziela) będzie już tylko mocniej: FORMOZA TEAM CHALLENGE (drużynowa rywalizacja na dystansie 10 km), FORMOZA ULTRA (bieg z obciążeniem i atrapą karabinu AK-47), FORMOZA 5 km oraz FORMOZA KIDS (1 lub 2 km). Impreza to także bogata strefa expo, prezentacja sprzętu wojskowego i dobry pomysł na spędzenie niedzieli. Formoza Challenge to stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać zarówno fizycznie, jak i mentalnie. To nie jest zwykły bieg – to test samego siebie. Choć dla Formozy Oborniki to sztandarowa lokalizacja, a wydarzenie będzie dwudniowe – sezon 2018 to także Formoza Challenge w innych ciekawych miejscach: Ustka (29 lipca) oraz Borne Sulinowo (9 września).

Formoza Challenge 2018 to szansa na poznanie komandosów, możliwość zaznajomienia się ze sprzętem, jakim dysponuje jednostka a przede wszystkim świetna zabawa przy pokonaniu wyzwań, jakie zaprojektowali dla nas żołnierze Formozy. Bieg to również rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji. Hasłem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich” – to motto przyświeca zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tej wyjątkowej imprezy.

plan formoza challenge 2018

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież