fbpx

LKS Lipa w Uchorowie, Rożnovia z liderem Meblorzem (film)

Rożnovia Rożnowo i LKS Lipa zagrają w niedzielne popołudnie w niezwyckle ciekawie zapowiadających się meczach.

Po meczu derbowym w Lipie czują niedosyt. Gospodarze w meczu z Rożnovią prowadzili długi czas i nie wykorzystali kilka sytuacji. Szczególnie w pamięci pozostanie wszystkim niewykorzystana sytuacja przez Patryka Złocha. Przy stanie 2:1 mógł podciąć skrzydła Rożnovii. Dziś kolejne niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie z udziałem LKS. O godz. 14:00 drużyna z Lipy zagra w Uchorowie. Zawodnicy przed meczem mówią jedno: będzie ogień!

Rożnovia musi walczyć o kolejne punkty. W czołówce jest niezwykle ciasno i każda strata punktów może być w końcowym rozrachunku niezwykle przykra. Dzis o 16:00 Rożnovia zagra u sobie z liderem ze Swarzędza. Meblorz ma kilka punktów przewagi nad kolejnymi zespołami. Przegrana dziś w Rożnowie nie będzie dla gości aż tak bardzo bolesna. Rożnovia jest w innej sytuacji i to na niej będzie ciążyła większa presja. 

W pierwszym meczu lepszy był Meblorz wygrywając 3:0. W dzisiejszym spotkaniu będą liczyły się 3 punkty, a nie rozmiar zwycięstwa. Przy wysokiej temperaturze powietrza będzie na pewno istotna ławka z rezerwowymi. W Lipie zmiennicy wprowadzili wiele ożywienia. Czy i dziś pomogą oni Rożnovii?