W południe Sparta zagra z Wartą Międzychód

w poludnie sparta zagra z warta miedzychod mks sparta oborniki welna skoki fot d. orczykowski

MKS Sparta Oborniki podejmuje 1 maja Wartę Międzychód.

Oborniczanie po wygranej z Wełną Skoki 4:0 zagrają ze znacznie trudniejszym przeciwnikiem. Zespół z Międzychodu to aktualny wicelider IV ligi wielkopolskiej, gr. północnej. W spotkaniach wyjazdowych Warta przegrała jedynie z Mieszkiem Gniezno. Zremisowała pojedynki z Orłami i GLKS. Ostatnie punkty w roli gości międzychodzianie stracili w 16 kolejce w Wysokiej.

Sparta ma przed sobą jeszcze 6 spotkań. Do upragnionej 7 pozycji traci tyle też oczek. Zajmuje ją Nielba Wągrowiec, z którą oborniczanie mają gorszy bilans meczy bezpośrednich. Muszą więc zdobyć więcej punktów od niej, aby znaleźć się w klasyfikacji wyżej. Dziś o 12:00 spartanie muszą wywalczyć punkty z Wartą. Przed nimi bowiem jeszcze jeden bardzo ciężki pojedynek z liderem z Gniezna.

Zapraszamy do kibicowania piłkarzom Sparty. 

MKS Sparta Oborniki - Warta Międzychód godz. 12:00, Oborniki, ul. Objezierska 2

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież