Czy Golnica Ryczywół odzyska swoją skuteczność? (film)

KS Golnica Ryczywół podejmuje w niedzielne popołudnie drużynę Tarzani Wrzeszczyna.

Golnica rundę wiosenną nie może na razie uznać za udaną. W 3 spotkaniach wywalczyła 3 punkty. Jak na aspirację tej drużyny mozna uznać ten wynik za fatalny. Niestety od pierwszego meczu w Pęckowie zespół cierpi na bardzo słabą skuteczność. Golnica stwarza sobie mnóstwo sytuacji, ale brakuje bramek. W Pęckowie jeszcze się udało, ale w meczu z Orłem oraz w Miałach skończyło się to stratą kompletów punktów. Szczególnie bolesna jest przegrana przed tygodniem w Miałach. Victoria ma już bowiem 6 punktów przewagi nad ryczywolanami.

Dziś, tj. 29 kwietnia, Golnica zagra przy ul. Szkolnej z Tarzanami Wrzeszczyna. Zespół musi dziś zdobyć komplet punktów, aby mieć nadzieję na wyprzedzenie na koniec sezonu drużyny Victorii Miały. W ataku zagrają Krzysztof Cieciura i Mariusz Musiałowski. Początek meczu o 14:00.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież