Rożnovia i LKS Lipa zagrają na własnych boiskach

roznovia roznowo i lks lipa graja na wlasnych boiskach

Zespoły z Rożnowa i Lipy zagrają w niedzielę 8 kwietnia na własnych boiskach.

Przed tygodniem w rozpoczynających rundę wiosenną meczach obie drużyny zdobyły komplety punktów. Rożnovia w derbach pokonała w Uchorowie tamtejszy KS 3:1. W Poznaniu natomiast LKS rozprawił się po emocjonującym spotkaniu Jadwiżański 3:2. Dziś obie drużyny zagrają na własnych boiskach.

Rożnovia o godz. 16:00 zagra z KS Łopuchowo. W pierwszej rundzie rożnowianie przegrali 0:4. Dziś na pewno Rożnovia będzie chciała zdobyć 3 punkty. Mecz z KS to bezpośrednia rywalizacja zespołów walczących o awans. Zapraszamy popołudniem do Rożnowa.

O 13:00 na boisku pojawią się drużyny LKS Lipa i Lidera Szczytniki Czerniejewskie. Po szczęśliwej wygranej przed tygodniem LKS liczy na kolejny komplet punktów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież